1680 - Prydnadsobelisker

790601

OBELISKER, trädgårdsprydnader, 1 par, plåt, 1900-/2000-tal, höjd ca 220 cm

SLitage, korrosion

Diverse, Trädgård, Gamla kassan, Gården

1680 - Prydnadsobelisker

Budhistorik (34 bud)
0
5 600
6161791
5 600
6163042
5 400
6161791
5 200
6163041
5 000

Slutpris SEK:
5 600
571 EUR, 690 USD
Utropspris SEK: