1675 - Trädgårdsattiraljer i zinkplåt

790479

VATTENKANNOR, HINKAR, BALJA, 5 delar, zinkplåt, 1900-tal

Slitage, bucklor, skador

Diverse, Gamla kassan, Gården

Budhistorik (5 bud)
0
6161760
500
6155967
450
6085553
6087233

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK: