221 - Barometer med klocka

790474

BAROMETER med klocka, skuret och förgyllt trä, höjd ca 40 cm

bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Moster Majas salong

221 - Barometer med klocka

Budhistorik (8 bud)
0
6148511
750
6089811
700
6089811
550
6118999
500

Slutpris SEK:
103 EUR, 123 USD
Utropspris SEK: