1089 - Resväskor

790464

RESVÄSKOR, 2 + 2 delar, skinn med metalldetaljer, 2 väskor med skyddsfodral i textil, 2 väskor märkta Greve Bielke Stockholm Sweden. 1900-talets andra hälft, höjder ca 20-28, 54-66 x 40-50 cm

Bruksslitage

Vintage Fashion, Väskor, accessoarer, Gamla kassan, Vinden

1089 - Resväskor

Budhistorik (22 bud)
0
2 600
6161741
2 400
6161684
6161617
6160582
1 900

Slutpris SEK:
2 600
268 EUR, 320 USD
Utropspris SEK: