1088 - Resväska Yves Saint Laurent

790463

YVES SAINT LAURENT, resväska i kabinmodell, svart skinn, mässingsdetaljer, kodlås, 1900-talets andra hälft, höjd ca 66, 50 x 23 cm

Bruksslitage

Vintage Fashion, Väskor, accessoarer, Gamla kassan, Vinden, Design

Budhistorik (20 bud)
0
6156718
6123336
6100299
1 900
6098271
1 800

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK: