665 - Stenkolsatlas A T Ponson

790457

A T PONSON, Atlas zu dem Handbuch des Steinkohlen-Bergbaues, Weimar, 1856, med 56 litografiska planscher

Slitage, fläckar

Böcker/Kartor, Bergsvetenskap, Gamla kassan, Biblioteket

Budhistorik (1 bud)

0
6144032

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK: