659 - Böcker

790451

BÖCKER, ca 160 delar, äldre/antika kokböcker, 1800-/1900-tal

Ålders- och bruksrelaterat slitage, skador

Böcker/Kartor, Kokböcker, Gamla kassan, Biblioteket

659 - Böcker

Budhistorik (11 bud)
0
3 200
6084277
1 900
6157623
1 800
6084277
1 700
6157614
1 600

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK: