944 - Marsipanformar

790438

FORMAR, 12 st, för marsipan, gips/stenmassa, enkla och dubbla, olika motiv, djur, blommor, symboler och text, 1800-/1900-tal

Bruksslitage, vissa avslag

Diverse, Gamla kassan, Kök

944 - Marsipanformar

Budhistorik (14 bud)
0
6158963
6161235
6158963
1 900
6158956
1 800

Slutpris SEK:
310 EUR, 370 USD
Utropspris SEK: