540 - Teskrin med glasbehållare

790428

SKRIN, för te, med behållare och blandskål i slipat glas, mahogny med inläggningar, beslag i patinerad mässing, 1800-talets senare del, höjd ca 17, 33 x 16 cm

Bruksspår, smärre nagg

Diverse, Hem, Gamla kassan, Wedgewood salongen

Budhistorik (18 bud)
0
1 900
6155073
1 900
6114571
1 800
6129972
1 800
6114571
1 700

Slutpris SEK:
1 900
195 EUR, 222 USD
Utropspris SEK: