539 - Lit de repos gustaviansk stil

790427

LIT DE REPOS, gustaviansk stil, bemålat lövträ med skurna och bronserade detaljer, rottingbotten och -ryggfyllning, textikklädda plymåer, omkring 1900, höjd ca 95, längd ca 162 cm

Bruksslitage, skador/lagningar

Möbler, Soffor, Gamla kassan, Wedgewood salongen

Budhistorik (43 bud)
0
5 600
6157234
5 600
6155860
5 400
6157230
5 400
6155860
5 200

Slutpris SEK:
5 600
571 EUR, 690 USD
Utropspris SEK:
5 000