143 - Kuddar gobelängteknik

790424

KUDDAR, 3 st., gobelängteknik, 1800-tal

skador

Mattor/Textilier, Gamla kassan, Tältrummet

143 - Kuddar gobelängteknik

Budhistorik (3 bud)

0
450
6156428
6154484
6088510

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 55 USD
Utropspris SEK: