1608 - Tillbringare England

790333

TILLBRINGARE, i form av kvinnofigur, flintgods, England, 1800-/1900-tal, höjd ca 27 cm

Bruksslitage, hårspricka

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Källaren, Diverse

1608 - Tillbringare England

Budhistorik (3 bud)

0
650
6140123
6163110
6140123

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK: