Selterglas

790332

SELTERGLAS, 10 st, 1900-tal, böhmisk stil, klarglas med indragen midja samt slipad dekor av fåglar och blommor, höjd 9, 5 cm.

Åldersrelaterat smärre slitage, ett glas med naggad kant.

Glas, Dricksglas

Geijersgatan 14, Göteborg

Selterglas

Budhistorik (4 bud)

6142684
450
6142418
6140867
6131271

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.