646 - Evert Fährm oljemålning

790259

EVERT FÄHRM (1901-1971), Kvinnoporträtt, osignerat, olja på duk, ca 85 x 65 cm

PROVENIENS: Evert Fährms ateljé

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Biblioteket

646 - Evert Fährm oljemålning

Budhistorik (20 bud)
0
1 900
6157678
1 600
6156716
6156870
6156716
950

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK: