Oljemålning

790028

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, blomsterstilleben, olja på duk, signerad M.Lindberg, 55 x 46 cm.

Mindre färgbortfall, i övrigt fint skick.

Geijersgatan 14, Göteborg

Oljemålning

Budhistorik (8 bud)
6127261
650
6117145
600
6117145
550
6127260
500
6117145
450

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.