306 - Crèmekoppar med lock flintgods

789904

CRÈMEKOPPAR MED LOCK, 10 st., flintgods, 1800-tal, odekorerade

skador
missfärgningar

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Matsalen

Budhistorik (7 bud)
0
1 300
6157235
900
6137010
850
6137010
550
6150533
500

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK: