538 - Oljemålning porträtt 1700-tal

789903

OLJEMÅLNING, osignerad, oval, uppklistrad duk, mansporträtt, ca 53 x 43 cm

Proveniens
Ekaterina Krane, Stockholm, gift med ambassadör Einar Krane

krackelyrer

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Wedgewood salongen

Budhistorik (27 bud)
0
5 800
6147118
3 600
6154233
3 400
6147118
3 200
6154230

Slutpris SEK:
5 800
599 EUR, 715 USD
Utropspris SEK: