535 - Teckning Francois Baudiot

789894

FRANCOIS BAUDIOT, teckning med täckvitt, Frankrike 1800-talets början, porträtt av okänd man, sign. F. Baudiot, ca 28x22 cm

Konst, Teckningar, Gamla kassan, Wedgewood salongen

Budhistorik (9 bud)
0
1 900
6155587
950
6156346
900
6155587
850
6156341

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK: