531 - Miniatyrbyråer 2 st

789887

MINIATYRBYRÅER, 2 st., 1800-tal, med lådor, höjd 13 - 26 cm

mindre skador

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Wedgewood salongen

531 - Miniatyrbyråer 2 st

Budhistorik (23 bud)
0
4 200
6154063
1 800
6147289
1 700
6119104
1 600
6147287

Slutpris SEK:
4 200
432 EUR, 492 USD
Utropspris SEK: