530 - Miniatyrbyråer 2 st

789885

MINIATYRBYRÅER, 2 st., 1800-tal, med lådor, benknoppar, höjd 14 - 23 cm

mindre skador

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Wedgewood salongen

530 - Miniatyrbyråer 2 st

Budhistorik (10 bud)
0
2 400
6149284
700
6144272
650
6139664
600
6094545
550

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK: