528 - Miniatyrbyrå

789882

MINIATYRBYRÅ, gustaviansk stil, 1800-tal, mahogny, två lådor, beslag och kantlister i mässing, höjd ca 39, 36x25 cm

skador

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Wedgewood salongen

528 - Miniatyrbyrå

Budhistorik (16 bud)
0
6156851
1 900
6154649
1 800
6155455
1 800
6154649
1 600

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK: