526 - Schatull

789880

SCATULL, i form av miniatyrbyrå, mahogny, England 1800-tal, nedtill låda, innehållande sex flaskor med förgylld dekor, höjd ca 31 cm

förgyllningen med sliten dekor

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Wedgewood salongen

526 - Schatull

Budhistorik (7 bud)
0
3 800
6103892
6083073
6084425
6083073

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK: