638 - Fotpall

789877

FOTPALL, 1800-tal, med skuren dekor av lejon, klädd i tyg, höjd ca 19, 40 x 35 cm

bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Biblioteket

638 - Fotpall

Budhistorik (9 bud)
0
1 700
6154417
700
6096806
650
6096806
600
6154345
550

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK: