525 - Sjalar

789871

SJALAR, 2 st., paisley, 1800-talets andra hälft

slitage

Mattor/Textilier, Plädar, Gamla kassan, Wedgewood salongen

525 - Sjalar

Budhistorik (13 bud)
0
1 700
6155002
1 300
6157472
6155002
6126756

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK: