524 - Schatull

789868

SCHATULL, mahogny, 1800-tal, innehållande fyra glasflaskor med förgylld dekor, höjd ca 26 cm

mindre nagg, sliten förgyllning, bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Wedgewood salongen

524 - Schatull

Budhistorik (18 bud)
0
3 200
6088569
1 900
6094939
1 800
6088569
1 700
6094938
1 600

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK: