523 - Teschatull

789866

TESCHATULL, England 1800-tal, mahogny, inredning av tre lådor i tenn, höjd ca 15, 27x15 cm

bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Wedgewood salongen

523 - Teschatull

Budhistorik (28 bud)
0
3 400
6138117
3 400
6137544
3 200
6120536
6137543

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK: