522 - Tesachatull

789864

SKRIN för tr, England 1800-tal, mahogny, behållar samt skål i glas, höjd 20, längd 30 cm

bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Wedgewood salongen

522 - Tesachatull

Budhistorik (29 bud)
0
3 200
6157465
2 600
6156930
2 400
6157458
6156930

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK: