521 - Pigtittare

789861

PIGTITTARE, 1800-tal, mahogny med mässingsbeslag, lådor i sargen, höjd 40 cm

bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Wedgewood salongen

521 - Pigtittare

Budhistorik (6 bud)
0
1 300
6084375
550
6109294
500
6084375
450
6084417

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK: