Yngve Ekström fotpall och fåtölj

789834

YNGVE EKSTRÖM, fåtölj och fotpall, "Lamino", Swedese, 2000-tal, ek, klädd med kohud, brännmärkta "Swedese Yngve Ekström, made in Sweden", sitthöjd ca 40 cm.

Mindre bruksslitage.

Möbler, Fåtöljer

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (14 bud)
6127232
9 000
6124905
8 800
6124905
6 400
6122355
6 000
6121857
2 600

Slutpris SEK:
9 000
925 EUR, 1 054 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.