1597 - Porslin 1800-/1900-tal

789822

PORSLIN, 7 delar, flintgods och fältspatsporslin, bl a kruka med texten Axel B Olsson smöraffär Helsingborg, smörbytta märkt Smör, korvkarott med texten Varm Korv etc, bl a Rörstrand, Gustavsberg, 1800-/1900-tal, höjder upp till ca 20 cm

Varoerande slitage, någon nagg eller spricka kan förekomma

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Gamla kassan, Källaren, Diverse, Diverse

1597 - Porslin 1800-/1900-tal

Budhistorik (33 bud)
0
3 600
6164274
3 600
6164805
3 400
6164274
3 200
6164804

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK: