1595 - Klädhängare / konsolhylla

789815

KLÄDHÄNGARE / KONSOLHYLLA, bemålad furu, 1800-tal, höjd ca 30, bredd 31 cm

PROVENIENS: Gamla kassan, Landskrona

Bruklsspår, färgbortfall

Diverse, Gamla kassan, Källaren

Budhistorik (9 bud)
0
6163795
6159704
750
6159704
650
6154138
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK: