1130 - Ljusstakar och elefant

789764

LJUSSTAKAR, 1 par, metall i form av palmer, höjd ca 22, SKULPTUR, lergods, i form av en elefant, höjd ca 14 cm

mindre skador, slitage

Diverse, Gamla kassan, Koloniala salongen

1130 - Ljusstakar och elefant

Budhistorik (10 bud)
0
1 800
6157037
750
6159299
700
6157037
650
6159298
600

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK: