Ytterfoder mässing

789755

YTTERFODER, 2 st, mässing, 1900-tal, dekor av lejonmaskaroner, höjd 12- 14 cm.

Tröga hänklar, bucklor.

Diverse, Metall

Geijersgatan 14, Göteborg

Ytterfoder mässing

Budhistorik

2020-08-16 kl 12:32
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.