Tord Björklund Ikea vilstol

789747

TORD BJÖRKLUND, vilstol, "Skye", IKEA, 1980-/90-tal, stomme av svartlackerad metall, lös plymå klädd med skinn, sitthöjd ca 46/32 cm, längd ca 150 cm

Bruksslitage, klädsel med skador.

Möbler, Övriga möbler

Geijersgatan 14, Göteborg

Tord Björklund Ikea vilstol

Budhistorik (2 bud)

6141935
6141677
500

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.