Esaias Thorén oljemålning

789746

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Fantasilandskap med klippa och ansikte, signerad, olja på pannå, 30,5 x 50 cm

Enstaka mindre färgortfall.

Geijersgatan 14, Göteborg

Esaias Thorén oljemålning

Budhistorik (8 bud)
6127721
14 000
6127719
6 200
6121508
6 000
6121292
5 000
6121289
3 600

Slutpris SEK:
14 000
1 341 EUR, 1 575 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.