520 - Pigtittare, 2 st

789616

PIGTITTARE, 2 st., 1800-tal, em med lådor i sargen, höjd 41 respektive 64 cm

mindre skador och slitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Wedgewood salongen

520 - Pigtittare, 2 st

Budhistorik (1 bud)

0
6154291

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK: