1084 - Fotpall gustaviansk stil

789613

FOTPALL, gustaviansk stil, 1800-tal, skuren och målad dekor, höjd ca 20, 32 x 28

senare bemålning, mindre skador, slitage,

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Vinden

Budhistorik (19 bud)
0
6119445
6125846
1 400
6119445
1 300
6119692

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK: