637 - Pallar 2 st., 1800-tal

789575

PALLAR, 2 st., 1800-tal, björk, en klädd i brunt skinn den andra i hästtagel, höjdca 20,5, 31x27 respektive höjd 12, diameter 41 cm

bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Biblioteket

637 - Pallar 2 st., 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
0
1 900
6138736
6137876
6137876
750
6089804
700

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:
1 600