515 - Paisleysjalar 4 st

789559

SJALAR, 4 st., paisley, 1800-talets andra hälft,

Bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Wedgewood salongen

515 - Paisleysjalar 4 st

Budhistorik (13 bud)
0
6157411
6082673
3 800
6082673
6126755

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK: