1765 - Paiseleysjalar 4 st

789555

SJALAR, 4 st., paisley, 1800-talets andra hälft,

Bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Gården

1765 - Paiseleysjalar 4 st

Budhistorik (11 bud)
0
6163127
850
6089126
6142346
750
6089126
650

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK: