303 - Oljemålning 16/1700-tal religiöst motiv

789539

OLJEMÅLNING, osignerad, 16/1700-tal, religiöst motiv med jesusbarnet, 82x66 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Matsalen

Budhistorik (28 bud)
0
6 000
6126233
5 200
6149019
5 000
6126233
4 800
6149018
4 600

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
10 000