1593 - Snurrstol jugend

789518

STOL, jugend / naturromantisk stil, skuret trä i form av grenar och växtdelar, snurrfunktion, textilklädd sits, höjd ca 90, sitthöjd 46 cm

Slitage, skador/lagningar

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Källaren

1593 - Snurrstol jugend

Budhistorik (13 bud)
0
1 300
6164195
1 300
6165087
6164195
6165081

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK: