296 - Vaxtavla 1800-tal

789451

VAXTAVLA, föreställande Frukter i fruktkorg, signerad Hilleborg Finne d. 1 Januar 1825, förgylld ram, tavlans mått 45x42 cm

smärre skador

Diverse, Gamla kassan, Matsalen

296 - Vaxtavla 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
0
6133968
6156108
6133968
1 700
6156107
1 600

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK: