295 - Oljemålning Stephen Palmer Stilleben

789422

STEPHEN PALMER (1714-96), olja på duk, England, hans krets, Stilleben med kramsfåglar, sign. S. Elmer 96, 74x90

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Matsalen

Budhistorik (45 bud)
0
10 500
6157738
10 500
6150736
10 000
6150736
8 200
6157319
8 000

Slutpris SEK:
10 500
1 006 EUR, 1 181 USD
Utropspris SEK:
15 000