1586 - Porslin 1950-/60-tal

789404

PORSLIN, 19 delar, skålar, fat, tillbringare m m, Rörstrand, Upsala Ekeby, Deco, Hälsingborg, 1900-talets mitt

Varierande slitage, någon nagg eller spricka kan förekomma

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat, Gamla kassan, Källaren

1586 - Porslin 1950-/60-tal

Budhistorik (15 bud)
0
6164520
6163191
6090094
6159834
950

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK: