Byrå rokokstil

789402

BYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt, enligt uppgift handgjord i Småland, rutfanerad mahogny, melerad stenskiva, längd 90, bredd 50, höjd 81 cm

Mindre fläckar, smärre nagg

Möbler, Skåp, byråer

Geijersgatan 14, Göteborg

Byrå rokokstil

Budhistorik (11 bud)
6125741
6119434
750
6119432
700
6119431
650
6119429
600

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.