217 - Oljemålningar 3 st

789383

OLJEMÅLNINGAR, 3 st, osignerade, en på pannå med två hundar skrämda av en groda, 22,5x14,5 cm; en på pannå föreställande rökande ung man, 20x14 cm; en på pannå föreställande tre putti som leker tittut, 30x19 cm

smärre skador

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Moster Majas salong

217 - Oljemålningar 3 st

Budhistorik (6 bud)
0
600
6150153
600
6156939
550
6150153
450
6155501

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK: