212 - Grafiskt blad 1800-tal

789364

GRAFISKT BLAD, 1800-tal, ovalt tryck i färger, Kvinnlig regent visar upp sin son, 56x41 cm
möjligen från Ungern

skador

Konst, Grafik, Gamla kassan, Moster Majas salong

212 - Grafiskt blad 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

0
6153606

Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK: