1671 - Äldre frukt- och grönsaksredskap

789341

KÖKSREDSKAP, 7 delar, skivare, urkärnare, strimlare o dyl, gjutjärn, stål, aluminium, trä, 1900-talets första hälft

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Gården

Budhistorik (4 bud)

0
650
6161020
650
6163658
600
6161020
6087226

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK: