1670 - Äldre manuella kvarnar etc

789337

KVARNAR, HACKARE, STRIMLARE o dyl, 9 delar, huvudsakligen för kött, gjutjärn, stål, trä, 1900-talets första hälft

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Gården

Budhistorik (9 bud)
0
6161010
850
6163645
6161010
750
6163642
700

Slutpris SEK:
112 EUR, 136 USD
Utropspris SEK: